Феновете на Манчестър Юнайтед поискаха главата на мениджъра Оле Гунар Солскяер, след измъчената победа над Рочдейл за Купата на Лигата снощи.

Червените дяволи се нуждаеха от дузпи, за да се справят с четвъртодивизионния тим, след като показаха отново разочароваща игра и привържениците ясно показаха недоволството си след поредния слаб мач.

„Няма от какво да се гордеем. Разочароващо представяне”, „Уволнете Оле! Позор”, "Майтап! Разкарайте Солскяер" и „Играчите трябва да дадат седмичните си заплати на момчетата от Рочдейл”, са само част от публикациите в социалните мрежи.

16-годишният Люк Матисън изравни за Рочдейл, за да стигне двубоя до наказателни удари след 1:1 в 90-те минути. Солскяер пусна доста силен тим, но играта определено бе разочароваща.

Недоволството на привържениците е ясно разбираемо, но според информациите около Юнайтед шефовете все още подкрепят норвежеца и биха помислили за смяната му само при някаква сериозна криза и серия от загуби.